Występ uczniów ze Scholi Parafialnej w Kaplicy Szpitalnej w Brzozowie

Uczniowie naszej szkoły, którzy tworzą Parafialną Scholę w Turzym Polu pod kierunkiem p. Anny Błaszczak wystąpili dziś gościnnie w Kaplicy Szpitalnej w Brzozowie. Ciepłe przyjęcie ze strony ks. Stanisława oraz uczestników koncertu zbudowało rodzinną, klimatyczną atmosferę. Słowa ks. Stanisława, p. Zosi i p. Ani, które zostały skierowane do Uczniów dają ogromną nadzieję, budują wiarę w sens tego, co się robi i pokrzepiają. W całość przedsięwzięcia zaangażowana była także nasza p. katechetka oraz rodzice. Właśnie to wyróżnia naszą szkołę, że pracują w niej prawdziwi Pasjonaci, Ludzie, którzy są otwarci, chętni do działania i poświęcania swojego wolnego czasu. Swoim przykładem dają świadectwo dzieciom, że warto się starać, warto zrobić coś dla drugiego człowieka, ot tak bezinteresownie. Dziękuję, że mogłam być dziś częścią tego wydarzenia. Serdecznie podziękowania kieruję dla p. Anny Błaszczak-nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, p. Edyty Sabat – katechetki oraz wszystkich Rodziców, którzy nieustannie wspierają każdą naszą inicjatywę. Zuzanna Koniecznadyrektor szkoły