VI Turniej o Puchar Burmistrza Brzozowa

W poniedziałek, 16 stycznia br. , w Szkole Podstawowej im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu odbył się VI Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Brzozowa Pana Szymona Stapińskiego. Zawody otworzyła Pani dyrektor Zuzanna Konieczna życząc udanej rywalizacji w duchu zasad „fair play” , zachęcała również do aktywności fizycznej, odejścia od komputerów, telefonów i nawiązywanie rzeczywistych kontaktów. Pani dyrektor podkreśliła ,że zawody są jedną z propozycji zagospodarowania czasu wolnego i rozbudzania zainteresowań sportowych w naszej gminie. Obecny podczas zawodów kierownik MOSiR w Brzozowie Pan Janusz Pańko, zwrócił uwagę uczniów na to, że tradycje tenisa stołowego w naszej szkole są wieloletnie a tak duża liczba uczestników świadczy o tym, że ta dyscyplina sportowa cieszy się bardzo dużą popularnością. Turniej rozegrany został w grach deblowych – MIXT a drużynę stanowiła para : dziewczynka i chłopiec. W zawodach brało udział 42 osoby.Wyniki VI Turnieju o Puchar Burmistrza Brzozowa są następujące :Klasy I-IV1 miejsce Gabriela Malik i Radosław Zacharski2 miejsce Anna Malik i Jakub Florczak3 miejsce Marcelina Tomoń i Jakub MyśliwiecKlasy V-VI 1 miejsce Gabriela Zacharska i Filip Rygiel2 miejsce Ewa Wojtoń i Artur Bodzioch 3 miejsce Milena Mazur i Marcin WronaKlasa VII-VIII1 miejsce Lena Lasek i Bartosz Nastał 2 miejsce Andżelika Szmyd i Grzegorz Myśliwiec3 miejsce Roksana Wielgosz i Szymon Fiedeń Najmłodsza para Turnieju – Zofia Gierula i Tomasz Kogut. Składamy podziękowaniaPanu Burmistrzowi Szymonowi Stapińskiemu za objęcie Honorowym Patronatem Turnieju Panu Bogdanowi Dytko – dyrektorowi MOSiR W Brzozowie oraz wszystkim pracownikom za zaangażowanie w organizację Turnieju i zapewnienie nagród dla najlepszych drużyn.Pani Dyrektor Zuzannie Koniecznej za umożliwienie organizacji zawodów i nieustający doping.Dyplomy i nagrody dla najlepszych drużyn w imieniu Pana Burmistrza wręczali: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Turzym Polu Pani Zuzanna Konieczna oraz Kierownik MOSiR w Brzozowie Pan Janusz Pańko

Marek Grządziel