Turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Turzym Polu

10.11.2022 r. w Szkole Podstawowej im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu, odbył się Turniej Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Były to zawody organizowane w ramach „ Jesienno – zimowego cyklu sportowego ”. W turnieju brało udział 62 osoby, co jest kolejnym rekordem! Tak wysoka liczba uczestników świadczy o nieustającej popularności tej dyscypliny sportowej w naszej szkole.Zawody otworzyła Pani dyrektor Zuzanna Konieczna. Życzyła nie tylko udanej rywalizacji fair play , ale przede wszystkim przypomniała, że „Gramy dla Niepodległej”. Pani dyrektor podkreślała, że to doskonała okazja, by w ten sposób manifestować miłość do naszej Ojczyzny i okazja do tworzenia naszej lokalnej historii i tradycji.Wyniki Turnieju w poszczególnych kategoriach są następujące :Klasy I-II dziewczęta1 miejsce Gabriela Malik2 miejsce Kinga Federczak3 miejsce Aleksandra Rygiel4 miejsce Zofia GierulaKlasa I – II chłopcy1 miejsce Adam Wojtowicz 2 miejsce Adam Sieńczak3 miejsce Tomasz Kogut4 miejsce – nie przyznanoKlasa III-IV dziewczęta 1 miejsce Anna Malik2 miejsce Paulina Pelc3 miejsce Marcelina Tomoń4 miejsce Nella PotockaKlasa III-IV chłopcy1 miejsce Jakub Florczak2 miejsce Jakub Myśliwiec3 miejsce Radosław Zacharski4 miejsce Bartosz FiedeńKlasa V-VI dziewczęta1 miejsce Ewa Wojtoń2 miejsce Gabriela Zacharska3 miejsce Ewa Bąk4 miejsce Julia FiedeńKlasa V-VI chłopcy1 miejsce Eryk Federczak2 miejsce Dawid Drożdżal3 miejsce Filip Rygiel4 miejsce Artur BodziochKlasa VII-VIII dziewczęta 1 miejsce Lena Lasek2 miejsce Oliwia Mazur3 miejsce Andżelika Szmyd4 miejsce Roksana WielgoszKlasa VII-VIII chłopcy 1 miejsce Bartosz Nastał2 miejsce Grzegorz Myśliwiec3 miejsce Rafał Federczak4 miejsce Mikołaj LasekNagroda „Tenisowy Talent” za wytrwałość i systematyczną pracę na treningach, otrzymała uczennica klasy I – Zofia GierulaNagrody dla najlepszych wręczała Pani dyrektor Zuzanna Konieczna oraz odbywający praktykę w naszej szkole Pan Artur Kędra, student Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie na kierunku wychowanie fizyczne.Puchary, statuetki, dyplomy, medale oraz paczki z napojami, owocami i słodyczami dla każdego zawodnika zostały zakupione ze środków, która nasza szkoła otrzymała jako Laureat i zdobywca 1 miejsca Ogólnopolskiego Konkursu „Aktywna szkoła”. Marek GrządzielDziękujemy p. Markowi Grządzielowi, który zadbał o każdy szczegół dzisiejszego turnieju; sprawny i bezpieczny jego przebieg, dyplomy, medale, puchary, poczęstunek i oczywiście jak zawsze fotorelację.