„Tenisowa majówka 2024”

We wtorek, 30.04.2024 r. tuż po uroczystej akademii szkolnej odbył się Turniej Tenisa Stołowego „Tenisowa majówka”. To jeden z elementów obchodzenia świąt majowych w naszej szkole. Święto Pracy – 1 maja, Święto Flagi – 2 maja i święto Konstytucji – 3 Maja to dni , o których należy pamiętać. Dzięki działaniom, które integrują całą społeczność szkolną pielęgnujemy tradycje i zwyczaje, tworzymy niepowtarzalny klimat. Wpisują się w to organizowane przez nas zawody sportowe. Pani dyrektor Zuzanna Konieczna życzyła wszystkim zawodnikom walki fair play, radości z rozwijanych zainteresowań i wspólnie spędzonego czasu. Turniej został rozegrany w czterech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

Na podium „Tenisowej majówki 2024″ stanęli :Kategoria klasy I-II dziewczynki1 miejsce Wiktoria Pigoń2 miejsce Pola Ścibor3 miejsce Sonia ŻakKategoria klasy I-II chłopcy1 miejsce Igor Pelc2 miejsce Antoni Śnieżek3 miejsce Michał WojtowiczKategoria klasy III-IV dziewczynki1 miejsce Kinga Federczak2 miejsce Marcelina Tomoń3 miejsce Natalia WojtońKategoria klasy III-IV chłopcy1 miejsce Radosław Zacharski2 miejsce Jakub Myśliwiec3 miejsce Jakub WojtuńKategoria klasy V-VI dziewczęta 1 miejsce Gabriela Zacharska2 miejsce Ewa Wojtoń3 miejsce Paulina PelcKategoria klasy V-VI chłopcy1 miejsce Adrian Hocyk2 miejsce Damian Koryto3 miejsce Artur BodziochKategoria klasy VII-VIII dziewczęta1 miejsce Julia Fiedeń c. Marcina2 miejsce Julia Fiedeń c. Piotra3 miejsce Milena MazurKategoria klasy VII-VIII chłopcy1 miejsce Marcel Hocyk2 miejsce Dawid Drożdżal3 miejsce Eryk FederczakDodatkowym elementem rywalizacji był w tym roku, mecz o puchar i tytuł najlepszej zawodniczki lub zawodnika z każdej kategorii wiekowej. W kategorii klas I-II zwyciężyła Wiktoria PigońW kategorii klas III-IV zwyciężył Radosław ZacharskiW kategorii klas V-VI zwyciężył Adrian HocykW kategorii klas VII-VIII zwyciężył Marcel HocykNajmłodszą zawodniczką turnieju była uczennica klasy I – Milena Winnicka

W trwającym ponad cztery godziny turnieju wystartowało 43 osoby. Podczas dekoracji, wręczania dyplomów, medali i pucharów Pani dyrektor Zuzanna Konieczna gratulowała zawodniczkom i zawodnikom tak dużego zaangażowania, uzyskanych wyników sportowych, życzyła uczniom ich dalszego rozwoju i godnego reprezentowania szkoły i środowiska lokalnego w zawodach , akademiach i uroczystościach organizowanych w najbliższym czasie na terenie naszej gminy i powiatu. Marek Grządziel

Szanowni Państwo,Składam serdeczne podziękowania dla Pana Marka Grządziela, gdyż to on zasponsorował medale, statuetki i nagrody pocieszenia dla uczestników dzisiejszego turnieju.

Zuzanna Konieczna dyrektor szkoły