Szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników szkoły

Jak ważna jest umiejętność szybkiego reagowania w sytuacji zagrożenia zdrowia czy życia nie trzeba nikomu mówić. Dzisiaj zasady udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej całej kadrze naszej szkoły przypomnieli prawdziwi pasjonaci i mistrzowie w swoim fachu – Tomek i Krzysiek – ratownicy medyczni, przedstawiciele Passio Poland . Czwartkowe popołudnie szybko przeobraziło się we wczesny wieczór. Jednak ogromna porcja wiedzy teoretycznej połączona z praktycznym działaniem, a do tego bardzo dobra komunikacja interpersonalna, łatwość przekazu, pozytywne nastawienie do grupy i świetne poczuciem humoru sprawiły, że czas przemknął w mgnieniu oka. Serdecznie dziękuję p. Mateusz Mokrzycki za wygospodarowanie czasu na szkolenie dla naszej szkoły, w napiętym po brzegi terminarzu.