Sportowa inauguracja roku szkolnego

Sportowa inauguracja nowego  roku szkolnego.

22 września   w Brzozowie odbyły się  Indywidualne Powiatowe Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce  Gimnazjów.Naszą szkołę reprezentowała jedenasto osobowa grupa  w składzie:

Miłosz Wojtowicz – 100 m /miejsce 27/

Był to udany start naszych gimnazjalistów. Do miejsca na podium Konradowi Giermańskiemu zabrakło zaledwie 4 cm, a Piotrowi Dykiel w rzucie dyskiem 2 m 35 cm. Było również bardzo blisko do podium dla Oli Kędry, która zdobyła miejsce 5.

Największy sukces tego dnia odniosła Jolanta Wojtoń, która okazała się najlepszą sprinterką naszego powiatu.

Jola wywalczyła awans do Finału Wojewódzkiego, który odbył się w Rzeszowie 30 września. W  swoim biegu na dystansie 100 m poprawiła swój rekord życiowy i z wynikiem 14,77 zdobyła 24 miejsce w województwie.

Gratulujemy wyników i tradycyjnie trzymamy kciuki za udane starty w następnych zawodach!