Sezon sportowy trwa!

Kolejne zawody sportowe , których brali udział nasi uczniowie za nami!

30 września Martyna Wrona brała udział w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce w Rzeszowie. Martynka startowała w biegu na dystansie 60 m. Po analizie jej czasu wynikało ,że pokonała 13 koleżanek co dało jej miejsce w trzydziestce najlepszych sprinterek województwa podkarpackiego.

1 października nasza kolejna lekkoatletka Aleksandra Kędra również brała udział w Finale Wojewódzkim w Rzeszowie. Ola tradycyjnie preferuje bieg długi na dystansie 600 m. To był już trzeci Finał Wojewódzki Oli!

2 października nasza reprezentacja brała udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych. Byli to: Emilia Pawlikowska, Andżelika Dykiel, Iza Wojtowicz, Gabriela Mendyka i Łukasz Komski. Wszyscy nasi biegacze dobrze zaprezentowali się podczas zawodów, jednak nikomu nie udało się znaleźć w czołowej czwórce dającej awans na Finał Wojewódzki.

Dzień później 3 października dokonała tego nasza niezawodna Ola Kędra, która w biegu na dystansie 1200 m była trzecia. To kolejny medal Oli i już czwarty jej awans do Finału Wojewódzkiego, który już 16 października w Kolbuszowej. Brawo Olu!

Dziękuję Pani Dyrektor Bożenie Anyszewskiej za zapewnienie środków finansowych na wyjazdy oraz Pani Zuzannie Konieczny i Panu Wojciechowi Ryniowi za opiekę nad dziećmi podczas mojej nieobecności.

Marek Grządziel