Rejonowe biegi w Sanoku

 

W czwartek 7 kwietnia br. na sanockich Błoniach MOSiR w Sanoku,  odbyły się rejonowe indywidualno-drużynowe biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV Ewa Wojtoń.

Swój udział w zawodach tej rangi,  Ewa wywalczyła podczas zawodów powiatowych  na dystansie 600 m. Nasza uczennica wywalczyła 21 miejsce po ambitnej walce w stawce 54 dziewczynek. Plan został wykonany w stu procentach. Na taki wynik czekaliśmy kilka lat . Tak więc Ewa dołączyła do grona nielicznych uczennic naszej szkoły, które w ciągu wielu lat startów brały udział w zawodach rejonowych.

Warto dodać , że nasi uczniowie podczas ostatnich powiatowych zawodów indywidualnie również byli w stawce bardzo wysoko. Uczennica klasy VII Oliwia Mazur 10 miejsce, uczennica klasy IV Weronika Wielgosz 10 miejsce, uczennica klasy IV Milena Mendyka 11 miejsce, uczeń klasy IV Marcin Wrona 12 miejsce, uczeń klasy VII Jakub Wrona 14 miejsce.

W zawodach rejonowych w Sanoku startowały szkoły z powiatów – sanocki, brzozowski, bieszczadzki i leski. Gratulujemy Ewie Wojtoń wywalczonego miejsca,  ambitnej walki do ostatnich metrów oraz wzorowej  postawy sportowej!

Marek Grządziel

DSCN5103aa DSCN5095