Projekt gimnazjalny

Projekt gimnazjalny uczniów z Turzego Pola

Gimnazjaliści klasy III ZS w Turzym Polu w dniach 01-03.10.2014 r. przebywali na biwaku w Polańczyku, gdzie gromadzili materiały do swojego projektu „Turystyka – jej rodzaje i walory”. Grupa 13 uczniów przez trzy dni pobytu na bazie bieszczadzkiego oddziału WOPR  pływała kajakami, rowerkami wodnymi, zwiedzała Polańczyk i okolice. Umiejętność działania zespołowego, nauka odpowiedzialności za siebie i kolegów, nauka dyscypliny i szacunku dla innych została zdana na przysłowiową szóstkę! Młodzież miała możliwość sprawdzenia własnych sił, piękno Bieszczad i Zalewu Solińskiego urzeka o każdej porze roku. W wyjeździe uczestniczyli:

Sandra Fiedeń, Emilia Lasek, Małgorzata Pelc, Klaudia Puszkar, Emilia Śmietana, Krzysztof Giermański, Maciej Heret, Bartosz Krynicki, Konrad Pawlikowski, Bartłomiej Sieńczak, Paweł Sieńczak, Paweł Wojtoń, Grzegorz Wojtowicz.

W opiece nad dziećmi pomagała mi Pani Bożena Bober, za co bardzo dziękuję!

Część praktyczna projektu już za nami teraz czas na porządkowanie zebranego materiału, podsumowanie wrażeń. Oby późniejsza prezentacja była tak udana jak cały wyjazd!

 

Składamy specjalne serdeczne podziękowania:

Prezesowi Bieszczadzkiego WOPR z siedzibą w Krośnie Panu Arturowi Szymańskiemu,

Wiceprezesowi Panu Dariuszowi Wątróbskiemu,

za zapewnienie bezpiecznego pobytu nad Zalewem Solińskim.

 

O naszym projekcie również na portalach:

www.brzozowiana.pl

www.ry-sa.pl

www.brzozowonline.pl

Marek Grządziel