KONKURS ŚWIĄTECZNY ROZTRZYGNIĘTY

Dzisiaj, tj. 9 stycznia, podczas wręczania nagród dla uczniów biorących udział w konkursie bożonarodzeniowym organizowanym przez Muzeum Regionalne w Brzozowie naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VI Krzysztof Nastał, który zajął III miejsce w kategorii „Stroik świąteczny.” Otrzymał on pamiątkowy dyplom oraz pięknie ilustrowaną książkę „Latarnie morskie świata”. Gratulujemy!

 

Nadmienić należy, że w konkursie brała bardzo liczna grupa uczniów (chyba najwięcej z całej gminy). Byli to: Barbara Nastał, Oliwia Mendyka, Wiktoria Korona, Bartłomiej Kędra, Natalia Ogrodnik, Julia Ryń, Karolina Sieńczak, Aleksandra Borek, Rafał Czechowski. Wszyscy uczniowie nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami i książkami.

Organizatorzy skierowali również podziękowania dla Pana Grzegorza Tomkowicza, który nadzorował pracę swoich uczniów, udzielał rad i wskazówek a przede wszystkim „rozpalił” chęci uczniów do udziału, przez co kultywowane zostają tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe.

 

Wszystkim małym i dużym artystom naszej szkoły GRATULUJEMY!