Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie.
Serdecznie zapraszam Was na inauguracje roku szkolnego 2020/2021.
1 września rozpoczniemy Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Turzym Polu, którą odprawi ks. Proboszcz Andrzej Barański o godz. 9:00.
Bardzo proszę, aby w kościele uczniowie usiedli wraz ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych miejscach.
Uczniów klasy I oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, proszę by usiedli z rodzicami ( klasa 0 w bocznej nawie po lewej stronie, zaś klasa I w bocznej nawie po prawej stronie).
Po zakończeniu mszy świętej, każda klasa wraz z wychowawcą przejdzie swojej sali lekcyjnej w budynku szkoły. Bardzo proszę nie opuszcza kościoła, zanim nie zostanie podana kolejność wychodzenia poszczególnych klas.
Niestety w tym roku będzie to wyglądać nieco inaczej, gdyż nie pójdziemy wszyscy razem na czele z pocztem sztandarowym, a w grupach klasowych, tak by zachować odpowiedni dystans od siebie i by nie tłoczyć się przy wejściu do szkoły.
Pamiętajcie:
– w miejscach, gdzie nie jesteśmy w stanie zachować bezpiecznego dystansu od siebie, powinniśmy zasłaniać usta i nos,
– wchodząc do budynku szkoły/oddziału przedszkolnego wszyscy obligatoryjnie dezynfekują ręce lub myją je wodą z mydłem.
W załączonym linku zawarte są procedury bezpieczeństwa, które będą obowiązywać każdego z nas. Służą one zminimalizowaniu ryzyka zachorowania. Proszę, by każdy z Rodziców bezwzględnie się z nimi zapoznał.
Dodatkowych informacji, wskazówek, pomocy udzielę każdemu z Was w miarę swoich możliwości i kompetencji. Do Waszej dyspozycji czekają także wychowawcy klas.
Zarówno ja, jak i moim Pracownicy, czekamy na Was wszystkich w murach szkoły.
Zuzanna Konieczna
dyrektor szkoły